czwartek, 24 sierpnia 2017

Zadaj pytanie... wydawnictwu, blogerowi lub autorowi i walcz o ciekawe nagrody!

Hej :)
Chcesz zadać pytanie blogerowi, autorowi lub wydawnictwu? Ta propozycja jest dla ciebie! Napisz na priv Miliony książek, miliony pomysłów pytanie oraz do kogo ono jest kierowane. Jeśli posiadasz bloga będzie on oznaczony w opublikowanym poście.
Kilka uwag:

* jedno pytanie możesz zadać kilku autorom/wydawnictwom/blogerom (nie można jednak w tym samym poście dodać tego samego pytania do blogera i np. wydawnictwa)
* posty będą posegregowane, według tego gdzie kierujemy pytania (np Pytanie do... wydawnictwa!)
* jeśli nie masz konkretnej osoby napisz po prostu, że chciałbyś zadać pytanie blogerom( lub wydawnictwom) + treść pytanie (wybiorę kilku blogerów/wydawnictw). W przypadku autorów sprawa jest trochę trudniejsza. Jednak jeśli napiszesz, że "masz pytanie do autorów literatury erotycznej/kryminalnej/obyczajowej(itd.)" - to postaram się coś znaleźć :)

Chciałabym, żeby na to samo pytanie odpowiedziało kilka autorów/wydawnictw/blogerów, więc nie krępuj się i wypisuj nawet kilkanaście osób (najwyżej będą 2 części postu :P)

W przypadku pytań ( i tych do postów i tych odnośnie cyklu) zapraszam na priv Miliony książek, miliony pomysłów :)

Najciekawsze pomysły będą nagradzane :). Dodatkowo osoba, która zada kilka pytań autorom, wydawnictwom i blogerom otrzyma książkowe etui i dodatek-niespodziankę :) Pamiętajcie, że nagrody wysyłam również za granicę :D Niech nie ogranicza Was to, że nie mieszkacie w Polsce :) 

Więcej informacji w zakładce "Pytanie do..." na górze strony :)

EDIT: Z racji, że nie każdy czyta podstronę "Pytanie do..." aktualizację umieszczę również tutaj :) Poruszamy się po "polskiej strefie" :) Polscy autorzy, polscy blogerzy, itd. :)

3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Hej :) Podaj mi swój adres na email lub napisz kto go za ciebie przekazał na facebooku :) Muszę się upewnić :)

   Usuń
  2. Jasne. Poprosiłam Olgę Nowak o przekazanie adresu :)

   Usuń