Kontakt/Współpraca


KONTAKTFacebook -> 
Mój e-mail ->


WSPÓŁPRACA RECENZENCKAJestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Oprócz książek i gadżetów książkowych chętnie zrecenzuje przedmioty/smakołyki dla psa, zabawki i książki dla dzieci, kosmetyki, rzeczy codziennego użytku oraz ozdoby pokoju.
*KSIĄŻKI*
- podjęcie współpracy recenzenckiej wiąże się z subiektywną i szczerą, niezależną od autora/wydawnictwa opinią,
- preferuje wersję drukowaną książki, z powodu braku czytnika, 
- czytam każdy gatunek książek, choć najczęściej sięgam po tzw. "literaturę kobiecą" (erotyki, romanse, New Adult)  
- oprócz bloga i fanpage'a opinia jest publikowana na portalu lubimyczytac.pl oraz kobieceporady.pl, facebookowych grupach oraz księgarniach, gdzie książka jest dostępna.
*KOSMETYKI*
- oprócz bloga i fanpage opinia jest opublikowana na facebookowych grupach, portalu kobiecerecenzje.pl oraz sklepach, gdzie można produkt nabyć.
- tak jak w poprzednim wypadku moja opinia jest niezależna od firmy, zgodna z moim odczuciem,
- pod uwagę biorę skład, cenę, dostępność, czy kosmetyk jest łatwy w użyciu, moją osobistą opinię (itd.),
- recenzja ukazuje się po 2-3 tygodniach od odebrania przesyłki (w zależności jakie to kosmetyki, potrzebuje czasu na przetestowanie),
*TEMATYKA ZWIERZĘCA* 
- opinia jest niezależna od firmy, napisana na podstawie zachowanie mojego psa i mojego odczucia co do składu produktu
- osobiście pod uwagę biorę skład, dostępność i zależność ceny do jakości,
- wszelkie zabawki, legowiska, smycze, szelki i tym podobne testujemy pod względem wykonania, wytrzymałości, dostępności i ceny/jakości :)
-  przedmioty i smakołyki dla psa "recenzuje" Niko - wszystko jest ukazane na zdjęciach, a ja wyrażam jego opinię słowami ;)
*TEMATYKA DZIECIĘCA*
- podobnie jak poprzednio recenzja jest niezależna od firmy/strony,
- rzeczy testuje moja chrześnica- w tym wypadku interesują nas również rzeczy do dziecięcego pokoju,- przedmioty, które przekazujecie Państwo do recenzji są testowane pod względem wykonania, wytrzymałości, dostosowania do wieku dziecka i jego bezpieczeństwa, a także użytych do jego produkcji materiałów.
*INNE*
Czekam również na inne formy współpracy. Zasady są podobne jak w poprzednich punktach, z tym, że do każdego produktu podchodzę indywidualnie. Jednak:

- moje opinie zawsze są niezależne od firmy/strony,
- rzeczy testowane są pod względem wykonania, wytrzymałości, składu, materiałów użytych do produkcji, jakości, ceny, dostępności, bezpieczeństwa, zgodności opisu z produktem,
- termin recenzji uzgadniam indywidualnie. Jest on zależy od ilości recenzji, które muszę w tym czasie dodać, a także od Państwa potrzeb,
- w większości produktów mogę (a nawet będę) wykonywać zdjęcia, które pojawią się na fanpage oraz blogu (a także na założonym instagramie - jak już nim ruszę) :)
WAŻNE:
Recenzje umieszczam w takim terminie, aby nie kolidował on z moimi obowiązkami, ale odpowiadał Państwu - w tej kwestii na pewno dojdziemy do porozumienia. Jest on również zależny od tego ile w danym momencie mam egzemplarzy do zrecenzowania, czy produktów do przetestowania
PATRONAT MEDIALNY KSIĄŻKI


Chętnie nawiążę również współpracę na zasadzie patronatu medialnego, czyli kampanii reklamowej prowadzonej dla danej książki. Ze swojej strony zobowiązuje się do :

1. Osobnego wpisu z zapowiedzią książki na blogu, a także na fanpage'u.
2. Przedpremierowej recenzji książki. 
3. Zorganizowania konkursu na blogu/fp.
4. Przeprowadzenia wywiadu z autorem książki (opcjonalnie)
5. Ustawienia okładki jako "zdjęcia w tle" fanpage w czasie promocji. 
6. W przypadku polskiego autora istnieje możliwość promocji w ramach akcji Poznaj polskiego autora, której jestem współorganizatorem. 

Z państwa strony oczekuję:

1. Przedpremierowego egzemplarza recenzenckiego w drukowanej wersji.
2. Umieszczenia loga bloga na materiałach prasowych, czwartej stronie okładki książki oraz (opcjonalnie) stronie autora. 
3. Egzemplarzy do przeprowadzenia konkursu.

Zaznaczam, że naprawdę przykładam się do promocji książki. Oprócz fanpage i bloga, posty będą promowane na facebookowych grupach, portalu kobieceporady.pl oraz lubimyczytac.pl, a także księgarniach internetowych, gdzie książka będzie dostępna do kupienia. 

Wszystkie warunki są oczywiście do uzgodnienia. Jestem gotowa na Państwa propozycje. 

Chętnie również zostanę ambasadorką wskazanej książki :) 

Z przyjemnością udzielę odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania :)Dziękuje za zaufanie i możliwość zrecenzowania powierzonych mi książek oraz produktów. Wydawnictwo/autora/firmę, który mi je przekazał oznaczam w poście z opinia danej pozycji :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Miliony książek, miliony pomysłów , Blogger