15. Wyniki konkursu

By Żaneta - 21:23

Hej!

Z góry gratuluję zwycięzcy, którym jest .... (tamtadadam) Edyta Chmura!
Wybrana książka - "Zabójca strachu"

Proszę o kontakt na email : milionyksiazek@gmail.com

Na informację  czekam trzy dni, później wyłonię następnego zwycięzce lub urządzę konkurs z tą książką oddzielnie :)
W tytule proszę wpisać "Konkurs wrzesień - Zabójca strachu" :)

Osoby które nie wygrały  - nie załamujcie się w najbliższych dniach gdy liczba obserwatorów jeszcze troszkę wzrośnie oraz zwiększy się ilość komentarzy planuje wieeeeeeele konkursów :) Cieszycie się ? ^^
< Mój portfel trochę mniej ;) >Oczywiście przypominam o konkursie na aktywność - biorę pod uwagę wszystkie posty z bloga oraz aktywność na fanpeagu :) Zwycięzca może zostać wyłoniony w każdej chwili - gdy tylko zauważę, że regularnie się udziela :) Nie mogę zdradzić co będzie w nagrodzie-niespodziance ale obiecuje, że będzie warto ! :) Nagroda jest złożona z kilku rzeczy, więc nie jedna osoba by się ucieszyła :) Zastrzegam sobie prawo do wyboru większej ilości zwycięzców (co myślicie o 3 miejscach ? :) Pierwsze -zestaw, drugie- skromniejszy zestaw, 3- mały zestaw, ale nadal porządny ? ) :) Napiszcie w komentarzu co o tym myślicie - w końcu liczą się wszystkie posty - również te dawne :)

Po niedzieli pojawi się kolejna recenzja - przez ostatnie dni byłam tak chora, że nie miałam ochoty nawet na czytanie, ale dzisiaj już zaczynam :)


/Miśka

 • Udostepnij:

Podobne Posty

8 komentarze

 1. A tajemnicze zestawy nagród brzmią bardzo kusząco:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już nie długo napewno coś będzie więc proszę uważnie śledzić bloga - moge wybrac w kazdej chwili i ogłosić to tu , na blogu :)

   Usuń
 2. Gratulacje :D a tajemnicze zestawy dla aż trzech zwycięzców brzmią super! :D zawsze to więcej szczęśliwych osób :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już nie długo napewno coś będzie więc proszę uważnie śledzić bloga - moge wybrac w kazdej chwili i ogłosić to tu , na blogu :) co prawda te dwa kolejne beda skromniejsze ale na pewno kazdy sie ucieszy :)

   Usuń
 3. Ale niespodzianka! Dziękuję pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. później wejde na emaila i potwierdze dostanie danych :) O ile Pani już wysłała :)

   Usuń
 4. Super pomysł z obdarowaniem 3 najlepszych osób. Ktoś jest blisko nagrody, ale nie ma szans być piereszym, więc to super upominek. 😀

  OdpowiedzUsuń